Filter

logo

Aký skleník vybrať – poradňa. Množstvo inšpirácií pre stavbu vlastného

Neuvedené

Ako správne vybrať skleník z Lexanu. Konštrukcia skleníka z dreva, ocele, hliníka. Popisy a porovnanie jednotlivých konštrukcií. Prečo výplň skleníka z Lexanu.

Neuvedené
logo

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Royova 2, 831 01 Bratislava

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

http://www.arboristika.sk
logo

Arco.sk

J.D. Matejovie 1581/2B, 033 01 Liptovský Hrádok

Arco.sk vám prináša kvalitnú elektroniku, bielu techniku, počítače, spotrebiče pre domácnosť, zariadenie pre dom, hobby aj záhradu a záhradnú techniku. V sekcii v kancelárska technika a kuchynské vybavenie si vyberte tú najlepšiu cenu na arco.sk

http://www.arco.sk
logo

Bazeny-katalog.cz

Neuvedené

Internetový katalóg firiem zameraný na bazény, sauny, infrasauny, vírivé vane.

Neuvedené
logo

Centrum rozvoja záhradníctva, spol. s r.o.

Hornonitrianska III 956-20, 971 01 Prievidza

Priamy predaj a zásielková služba: výpestky -veľké, drobné a menej pestované ovocie, sadenice jahôd, ihličnaté, listnaté dreviny, ruže, vresovištné a popínavé rastliny, skalničky, trávy, substráty, hnojivá, Projekcia a realizácia záhrad a výsadieb, poradenstvo. Produkcia ovocia.

http://www.crz.sk
logo

Eflowers - ruže

Neuvedené

Stránky o kvetoch, konkrétne o ružiach - vzhľad ruží, zaujímavosti, vitamíny.

Neuvedené
logo

fidrgon.sk

Slovenská 9, 941 11 Palárikovo

Lesná technika - reťazove píly, lesné krovinorezy, príslušenstvo k výrobkom. Záhradná technika - kosačky, záhradné traktory, záhradné ridery, vyzínače a krovinorezy, postrekovače a rosiče, plotostrihy, vysávače lístia, fúkače, snehové frézy, rotovátory, mulčovače, pňove frézy, záhradne náradie. Záhradný nábytok. Vodná technika. Stavebná technika - píly. Fiskars domácnosť - nože, nožnice, kuchynské náradie.

http://www.fidrgon.sk
logo

Hadzima Plant, záhradné centrum

Hlavná 1A/1011, 919 51 Špačince

Produkcia a predaj okrasných rastlín (letničky, trvalky, trávy), predaj okrasných a ovocných drevín, substráty a záhradnícke potreby, okrasný kameň a uznávané štýlové kvetinárstvo.

http://www.kvety-zahrada.sk
logo

Happyzahrada.sk

Neuvedené

Všetko pre záhradu - internetový obchod so záhradnou technikou a profi náradím. Skleníky, kosačky, píly, ručné náradie, záhradné postrekovače, záhradné stroje, grily, záhradný nábytok i záhradné doplnky.

http://www.happyzahrada.sk
logo

Heuchera

Riznerova 2590/15, 911 01 Trenčín

Trvalky do okrasnej záhradky. Internetový obchod špecializovaný na heuchery.

http://www.heuchera.sk
logo

Hobby katalóg

Neuvedené

Informácie o novinkách, zľavách, výpredajoch a akčných ponukách pre hobby a kutilov - Obi, Bauhaus, Baumax, Mountfield, Hornbach.

Neuvedené
logo

Hornbach

Neuvedené

Informácie o podniku Hornbach. Predajne, otváracie doby, katalóg, sortiment produktov.

Neuvedené
logo

Ing. Bohumír Deák

232, 972 11 Poruba

Záhradníctvo Kozí briežok – návrhy, realizácie, servis a údržba závlahových systémov. Profesionálne záhradnícke služby, návrhy, realizácie a údržba záhrad a jazierok. Predaj okrasných a ovocných drevín, letničiek, trvalkiek, substrátov, hnojív, osív, záhradníckych potrieb a náradia.

http://www.deakzavlahy.sk
logo

Krtek centrum

Neuvedené

Internetové informačné centrum, najrôznejšie rady, informácie a potreby pre záhradkára.

Neuvedené
logo

Kvetinárstvo Fiori

Neuvedené

Kvetinárstvo Fiori – Moderné, elegantné, štýlové...Svadobné kytice, smútočná väzba, črepníkové kvety, vence, doplnky ktoré tvoria domov, toto všetko spojené s profesionálnymi floristami.

Neuvedené