Filter

logo

Apartmánový dom FAMILIA SMOKOVEC***

Pod Paračkou 62, 821 01 Likavka

Celoročné ubytovanie v luxusne zariadených apartmánoch. Denný bar, herňa a relaxcentrum. Prenájom kancelárskych strojov a zariadení, vrátane počítačov. Správa nebytových priestorov.

http://www.apartmanchrust.sk
logo

Blue Butterfly Design - vianočné dekorácie

Slovenská 69, 080 01 Prešov

Predaj a výroba vianočnej dekorácie pre mestá, obce, nákupné centrá, obchodné uličky a súkromné osoby.

http://www.bluebutterflydesign.sk
logo

Cestovná kancelária Limba

Michalská 3, 811 02 Bratislava

Sprostredkovanie a rezervácia ubytovania na Slovensku, v Čechách, Rakúsku i Maďarsku v chatách i chalupách, v hoteloch aj v kúpeľných domoch počas celého roka, na Silvester a Vianoce.

http://www.ubytovanie.slovanova.sk
logo

Chata nad Králikami

Dolný Harmanec 56, 976 03 Dolný Harmanec

Chata v Kremnickom pohorí. Ubytovanie je zabezpečené v apartmánoch aj samostatných izbách, stravovanie v chatovej reštaurácii. Okolie chaty ponúka široké možnosti rekreácie.

http://www.chatanadkralikami.sk
logo

PENZIÓN VILLA, s.r.o.

Neuvedené

Penzión ponúka ubytovanie so stravou, spoločenské posedenie v altánku pri penzióne, posedenie vo vínnej pivnici, zapožičanie bicyklov, biliard, tenisové kurty. Okrem iného organizujeme svadby, školenia, firemné akcie, oslavy, výročia a stretnutia. Zabezpečujeme prenájom multiprojektora s plátnom, flipchartu a meotaru. Náš penzión disponuje vlastným wellness relax centrom.

http://www.penzionvilla.sk
logo

PYROEX

Pod hájom 1097/94, 018 41 Dubnica nad Váhom

Predaj zábavnej a profesionálnej pyrotechniky, realizácia ohňostrojov a špeciálnych pyrotechnických efektov. Predaj obranných prostriedkov, E-shop.

http://www.pyroex.sk