Inštalatérsky a kúrenársky tovar (20)

Filter

logo

BELIMO

Záhorácka 1936/69, 901 01 Malacky

Pohony pre vzduchotechnické, požiarne a dymové klapky. RINGBUS- riadenie požiarnych a dymových klapiek. Kompaktné regulátory VAV, guľové a zdvihové ventily DN15..150, PN16, 25, 40 s pohonmi. BUS komunikácia: MP BUS, LON, BACNET, MODBUS, EIB/KNX, ETHERNET, PROFIBUS.

http://www.belimo.sk
logo

BMKco s.r.o.

Areál Rybníky B314, 760 01 Zlín

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj spojovacieho materiálu a kotevnej techniky. Priamy dovozca z Ázie a Európy. Ponúkame Vám stabilné ceny, kvalitný servis, široký sortiment (cca 35000 skladových položiek vrátane nerezových - A2, A4), technické poradenstvo a skladové zázemie. Termíny dodávok do 24 hodín po celej ČR a SR. Sme certifikovaným dodávateľom so systémom akosti podľa ČSN EN ISO 9001 a 14001.

http://eshop.bmkco.cz
logo

Böllhoff, s. r. o.

Diaľničná cesta 10A, 903 01 Senec

Predaj a výroba spojovacieho materiálu, závitových vložiek do kovov (Helicoil®), do plastov (Amtec®), nitovacích matíc (Rivkle®), trhacích nitov (Rivquick®), a ďalších systémov spájania ako Rivset®, Rivtac®, Snaplock®,Seal lock® ........

http://www.boellhoff.com
logo

Bytservis - UM, spol. s r.o.

Robotnícka 56, 905 01 Senica

Predaj a montáž vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, čerpacej techniky, ekopaliva, vykurovacej techniky, čistenie kanalizácií. Plynoinštalácie, revízie - elektrické a plynové zariadenia.

Neuvedené
logo

Gawaplast Slovakia - technika a materiály na stavbu potrubných systémov

Záruby 1, 831 01 Bratislava

Prenájom a servis zváracieho, lúpacieho zariadenia a strojov, montážnych klieští, elektrocentrály. Výroba a predaj materiálov a techniky na výstavbu priemyselných rozvodov z plastov.

http://www.gawaplast.sk
logo

GM - J, spol. s r.o.

Liptovská 3194/36, 058 01 Poprad-Veľká

Predaj komponentov pre podlahové kúrenie, vodu a plyn. Predaj armatúr, rozvodných systémov pre ústredné a podlahové kúrenie a čerpadiel.

Neuvedené
logo

HERZ, spol. s r.o.

Priemyselná ulica 3131, 900 27 Bernolákovo

Dodávateľ armatúr pre vykurovanie, chladenie, pitnú vodu, termostatické hlavice, ventily a pripájacie sústavy, rúrky a tvarovky, kotle na spaľovanie biomasy, solárne systémy. Predaj kotlov na biomasu.

http://www.herz.sk
logo

IDAMER s.r.o.

nám. Dr. Schweitzera 196/4, 916 01 Stará Turá

Predaj a servis:vodomery - bytové a priemyselné, prietokomery - ultrazvukové a indukčné, plynomery - domové a priemyselné, tlakomery - štandardné a kontaktné, teplomery - tlakové a dvojkové, čerpadlá a náhradné diely. Pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov.

http://www.idamer.sk
logo

Ľudovít Bureš - ABVO

Mallého 40, 909 01 Skalica

Predaj vodoinštalačného materiálu, odpadových rúr, rozvodových rúr, umývadiel, záchodov.

Neuvedené
logo

LUMAT spol. s.r.o.

Partizánska 24/161, 965 01 Žiar nad Hronom

Predaj kúrenárskeho a vodoinštalačného materiálu, plynových kotlov a kotlov na pevné palivo, vonkajšej, vnútornej kanalizácie, tlakových vodovodných rúr. Stavebný dozor, rekonštrukčné, stavebné práce.

http://www.lumat.sk
logo

MARTECH - SLOVAKIA, s.r.o.

Oravská ulica 8557/22, 010 01 Žilina

Predaj armatúr, uzatváracích klapiek a príslušenstva, spätných klapiek a spätných ventilov, ventilov na odber vzoriek a vypúšťacích ventilov. Obchodno - technické zastúpenie firmy EBRO – ARMATUREN.

http://www.martech-slovakia.sk
logo

Neuman group s.r.o.

Slovinská 1180/52, 612 00 Brno - Královo Pole

Predaj vodoinštalačného materiálu, tepelnej techniky, systémov pre podlahové kúrenie, solárne systémy, sanitárne vybavenie.

http://www.neuman.cz
logo

Peter Kuľbaga, P.K.P

Minská 39, 040 18 Košice-Krásna

Predaj sanitárneho vybavenia, vodoinštalatérskeho a kúrenárskeho materiálu.

Neuvedené
logo

PLASTIK spol. s r.o.

167, 029 51 Ťapešovo

Predaj inštalatérskeho a kúrenárskeho tovaru - rúrové systémy, vodoinštalačný materiál, kúrenie, sanitárne vybavenie, čerpacia technika, náradie, strešný program, penový polystyrén, fólie.

http://www.plastiksro.sk
logo

REFLEX SK, s.r.o.

Rakovo , 038 42 Príbovce

Predaj zariadení na udržovanie tlaku v kúrenárskych sústavach a systémoch pitnej a užitkovej vody.

http://www.reflexsk.com