Reklamné predmety (12)

Filter

logo

3P twin s. r. o.

Šamorínska 4152, 903 01 Senec

Kancelárske potreby, nábytok, drogéria a občerstvenie, školské potreby, technika, reklamné predmety s profesionálnou potlačou.

http://www.3ptwin.sk/
logo

1996 s.r.o.

Hraničná 45, 821 05 Bratislava

Reklamné a darčekové predmety s potlačou, tričká s potlačou, mikiny, polokošele, vytvorenie vlastného trička online, igelitové a papierové tašky s potlačou, potlač predmetov a textilu, sieťotlač.

http://www.sietotlac.sk
logo

ACTIVITY SLOVAKIA, s.r.o.

Trnavská 67, 821 02 Bratislava

Predaj reklamných predmetov - stojany na reklamnú grafiku, reklamné Roll-Up a Pop-Up steny, mobilné výstavné expozície a veľtržné výstavné stánky, prezentačné pulty, promo stolíky, paravány.

http://www.activity.cz
logo

AGENTÚRA 208, s.r.o.

Ľ. Zúbka 3573/16, 920 01 Hlohovec

Reklamné a propagačné predmety, reklamný textil. Výroba, reklamná potlač, šitie podľa želania a vyšívanie. Pečiatky, tlačoviny, grafické práce. Voľné kapacity UV tlač, laser. Služby chránenej dielne.

http://www.agentura-208.sk
logo

Agentúra Uhal

247, 072 01 Pozdišovce

Predaj a potlač reklamných predmetov, laserové gravírovanie, potlač textilu a tričiek. Predaj materiálov na laserové gravírovanie, pečiatok, sublimačných predmetov a príslušenstva.

http://www.uhal.sk
logo

Anatex, s.r.o.

Hviezdoslavova 30, 974 01 Banská Bystrica

Výroba a predaj reklamných predmetov - diáre, kalendáre, tašky, perá, magnetky, zápalky, cukríky. Chránená dielňa.

http://www.anatex.sk
logo

COG. ER. S., s.r.o.

Pri mlyne 2735/5, 080 01 Prešov

Predaj bytov - jednoizbové a trojizbové byty v bytovom dome v Bohdanovce nad Trnavou. Predaj reklamných zápaliek výrobcu SWEDISH MATCH a doplnkového tovaru.

http://www.cog.sk
logo

EDUINFO, s.r.o. - healthcare media and marketing

611, 951 15 Mojmírovce

Distribúcia informačných brožúr, letákov a posterov v priestoroch čakární a chodieb polikliník a nemocníc, potlač, lisovanie a napaľovanie reklamných CD a DVD, marketingové poradenstvo.

http://www.eduinfo.eu
logo

EURO GIFTS, s.r.o.

Kaštielska 21, 821 05 Bratislava

Výroba a distribúcia reklamných predmetov a darčekov. Aplikácia nápisov, vizuálov a lôg všetkými technologickými metódami, tlač nálepiek a vkladačiek.

http://www.eurogifts.sk
logo

RE - OS, s.r.o.

Macharova 9, 851 01 Bratislava

Predaj a potlač reklamných predmetov, kalendárov, diárov. Grafické návrhy letákov, katalógov, firemných tlačovín, tlačiarenske služby, reklamné a marketingové služby.

http://www.re-os.sk
logo

REPRE, s.r.o. - reklamné predmety

Vlčie hrdlo 61, 821 07 Bratislava

Predaj reklamných predmetov určených na rôzne marketingové aktivity. Textil, kľúčenky, hobby potreby, kalendáre, diáre, tašky, uteráky, kávovary.

http://www.repre.sk
logo

Tomáš Hvězda, Nafukovacia reklama

Bulharská 996/20, 101 00 Praha - Vršovice

Predaj nafukovadiel, héliových balónov a vzduchlodí, skákadiel, mini nafukovadiel, kostýmov, 3D makety produktov a príslušenstvo.

http://www.nafukovadla.cz