Filter

logo

ANAVEK spol. s r.o.

Štefánikova 3348, 085 01 Bardejov

Predaj - strešné okná, fólie, podkrovné skladacie schody, ventilačné turbíny, komínové hlavice, strešné svetlovody, odkvapové systémy, strešné doplnky, solárne panely.

http://www.anavek.sk
logo

BOR, spol. s r.o. - podlahová krytina

Majerníkova 8, 841 05 Bratislava

Predaj - parkety, drevené, dyhované, laminátové, korkové a linoleové podlahy a príslušenstvo.

http://www.parketland.sk
logo

CONO, s.r.o.

127/2, 956 12 Preseľany

Predaj sortimentu stavebnín a stavebných materiálov.

Neuvedené
logo

EURO-PLECH, s.r.o.

Hunyadiho 29, 045 01 Moldava nad Bodvou

Dodávka a montáž strešnej krytiny, montáž drevených konštrukcií, odkvapového systému, hydroizolácia budov, tepelná izolácia striech, klampiarske práce, výroba parapiet a lemovaní na mieru.

http://www.europlech.sk
logo

FABRICK SK, s.r.o.

Okočská 1677/5, 932 01 Veľký Meder

Naša spoločnosť FABRICK SK, s r. o. pôsobí na trhu so stavebnými materiálmi už 20 rokov. Našim zákazníkom sa poskytujeme kvalitné služby a široký sortiment stavebných materiálov, najmä lícových tehál. Ponúkame predaj materiálov: fasádne tehly, lícové tehly, klinker, dlažby, tehlové pásiky, lepidlá na tehlové pásiky, tehlové obklady.

http://www.fabrick.sk
logo

FATRA EDEN, s.r.o.

Kamenná 19, 010 01 Žilina

Predaj PVC podlahovín a linolea Tarkett, Lino Fatra, Grabo. V ponuke aj príslušenstvo k podlahovinám, stavebná chémia Chemos. Veľkopredaj, malopredaj, poradenstvo a realizácia.

http://www.fatraeden.sk
logo

Ing. Miloš Juhás - Ľahké strešné krytiny

89, 951 48 Jarok

Špecializujeme sa na jeden druh krytín. Náš sortiment tvorí obchodná značka ROVA-strešný systém, a to predovšetkým trapézové plechy a tzv. lakoplastové oceľové škridle, sendvičové PUR (alebo s inou izoláciou) panely, odkvapové systémy LINDAB RAINLINE (vo veľmi kvalitnom farebnom prevedení), ďalej pozinkované zn. KJG a EVROMAT.

http://www.stresnekrytiny.sk
logo

MPL TRADING spol. s r.o.

Galvániho 8, 821 04 Bratislava

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

http://www.mpl.sk
logo

PILECKÝ SLOVENSKO s.r.o.

Boldocká cesta 7, 903 01 Senec

Výroba, predaj a montáž drôtených plotov, oplotenia a brán v širokom zábere použitia – od záhradných plotov až po oplotenia budov a areálov strategického významu, tiež chovateľské a lesnícke pletivá.

http://www.pilecky.sk
logo

RUUKKI Slovakia s.r.o.

Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava

Spoločnosť Ruukki Slovakia je súčasťou fínskeho koncernu Ruukki Construction, ktorý je výrobcom oceľových strešných krytín a trapézových plechov s lakoplastovou povrchovou úpravou. Materiál na výrobu strešných krytín sa dováža výlučne z materského výrobného závodu vo Fínsku. Vyznačuje sa vysokou kvalitou nielen oceľového jadra plechu, ale aj vysokou kvalitou povrchovej úpravy. Záruka na výrobky je až 50 rokov.

http://www.ruukki.sk
logo

Stavebniny Cabaj (H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o.)

Cabaj-Čápor 1048, 95117 Cabaj-Čápor

Stavebné materiály. Ucelená aktuálna ponuka stavebnín pre celú stavbu.

http://www.stavebniny-cabaj.sk/kontakt/
logo

STAV-MARKET s.r.o.

ul. SNP 28, 069 01 Snina

Stavebniny, predaj: stavebný materiál, omietky, izolačný materiál, potery, lepidlá, farby, malta, škárovacie hmoty, cement, betón, sanita, vodoinštalačný materiál, obklady, dlažby, penetračné nátery, tmely, silikóny.

http://www.stavmarketsv.sk
logo

STEEL & HALL s.r.o.

Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové - Nový Hradec K

Dodávame montované, mobilné haly na kľúč koncovým zákazníkom. Dodávame mobilné haly, skladové, výrobné, poľnohospodárske, hangáre, športové haly, a prístrešky. Realizujeme i spodné stavby a montážne práce oceľových konštrukcií, opláštení, vzduchotechniky. Naše ceny sú priaznivé a vďaka našej technológii, dodávame aj kompletné projekty ku stavbám.

http://www.steel-hall.cz
logo

STRECHY DEMOKK s.r.o.,

Diakovská cesta 7199, 927 00 Šaľa

Predaj a montáž strešných krytín Bramac, KM Beta, Euromit, strešných okien a reziva. Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce.

Neuvedené
logo

VFS s.r.o.

Námestie mieru 597/1, 958 01 Partizánske

Obklady z technického kameňa, tehlové pásiky na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.

http://www.obklady-incana.sk