Požiarna signalizácia (21)

Filter

logo

ABBAS, a.s.

Edisonova 3023/5, 612 00 Brno - Královo Pole

Predaj, montáž a servis bezpečnostných systémov - vnútorné a vonkajšie farebné kamerové sety, konektory, senzory, termokamery, ozvučovacie systémy.

http://www.abbas.cz
logo

ACSYS, spol. s r.o. - slaboprúdové systémy

Studenohorská 24/2074, 841 03 Bratislava

Predaj, montáž a servis slaboprúdových zariadení, systémov a rozvodov, elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, požiarnej signalizácie.

http://www.acsys.sk
logo

AGRIS TT

Vajanského 22, 917 00 Trnava

Elektrická požiarna signalizácia. Komplexné realizácie zabezpečovacích systémov - kamerové systémy CCTV, monitorovanie v reálnom čase. Servis zabezpečovacích systémov a požiarnej techniky.

http://www.agristt.sk
logo

ALARM TEAM s.r.o.

1. mája 22, 953 01 Zlaté Moravce

Predaj kamerových a zabezpečovacích systémov - poplachové systémy narušenia, dochádzkové systémy, elektrické požiarne signalizácie, elektroinštalácie s inteligentným systémom riadenia.

http://www.alarmteam.sk
logo

ALLMAX SLOVAKIA s. r. o.

Černyševského 39, 851 01 Bratislava

Požiarna signalizácia. Montáž požiarno evakuačných rozhlasov, kamerových a prístupových systémov. Ozvučenie rodinných domov a poradenstvo.

http://www.all-max.sk
logo

CAT Systems, s.r.o.

24, 930 04 Baka

Poskytovanie služieb v oblasti IT - priemyselná televízia CCTV, kamerové systémy, počítačové siete, zabezpečovacia a požiarna signalizácia, pobočkové telefónne ústredne.

http://www.catsystems.sk
logo

Dexton s. r. o.

Vrakunská 43, 821 06 Bratislava - Podunajské Biskup

Predaj a servis bezpečnostných technológii. Kamerový systém cctv, zabezpečovací systém ezs, protipožiarny systém eps, dochádzkový systém, štruktúrovaná kabeláž a multimediálne služby.

http://www.dexton.sk
logo

Dida, s.r.o.

Levická 24, 949 01 Nitra

Slabo a silnoprúdové rozvody. Elektrická požiarna a zabezpečovacia signalizácia. Pobočkové telefónne ústredne. Priemyslové televízie. Počítačové siete. Prístupové systémy. Hotelový prístupový systém.

http://www.didanr.sk
logo

EMM plus, s.r.o.

Bencúrova 13, 040 01 Košice

Predaj a montáž zabezpečovacej techniky. Dodávka a montáž poplachových systémov na hlásenie narušenia, požiarnej signalizácie, systémov kontroly vstupu. Nákup a predaj výpočtovej techniky.

http://www.emmplus.sk
logo

Expert Security, s. r. o. - zabezpečovacia tecnika

Národná ulica 813/6, 010 01 Žilina

Elektronická zabezpečovacia technika - zabezpečovacie kamerové systémy - CCTV, požiarná signalizácia, audio a video komunikácia, satelitná televízia., inteligentná elektroinštalácia.

http://www.expertsecurity.cz
logo

František Tököly INSTAL

Školská 1, 942 01 Šurany

Kompletné elektroinštalácie rodinných domov, budov, hotelov, penziónov a priemyselných objektov, všetky druhy kábeláže slaboprúd, NN a VN. Revízie bleskozvodov, obytných a priemyselných budov.

http://www.instalsurany.sk
logo

Goldfish, s. r. o.

Okoličianska 191/2, 031 04 Liptovský Mikuláš

Predaj elektronických zabezpečovacích systémov a techniky, požiarnej signalizácie, alarmov.

Neuvedené
logo

HDS, a.s.

Matúškova 7 Dolný Kubí , 026 01 Dolný Kubín

Špecializovaný výrobca v oblasti kamerových systémov CCTV. Komplexné servisné a poradenské služby vrátane technickej podpory.

http://www.hds.sk
logo

Ladislav Egl - ELKO

Priemyselná 5, 040 01 Košice-Staré Mesto

Projektovanie, montáž, opravy a servis elektronickej požiarnej signalizácie a zabezpečovacej signalizácie. Poradenstvo v oblasti elektronickej požiarnej ochrany a elektronického zabezpečenia majetku.

http://www.elkoke.sk
logo

Noves, s.r.o., Spišská Nová Ves

Kamenárska 5, 052 01 Spišská Nová Ves

Realizácia elektrickej zabezpečovacej signalizácie, požiarnej signalizácie, telekomunikačných systémov, televíznych antén. Predaj zabezpečovacej signalizácie, telekomunikačných systémov.

http://www.noves-sk.com