Filter

logo

Tornadopro s.r.o.

Šamorínska 16 , 903 01 Senec

AERODYNAMICKÝ TUNEL VS. PARAŠUTIZMUS Ak chceš začať s parašutizmom, nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti. Môžeš lietať od 5 do 95 rokov. Nauč sa ako lietať bez závrat alebo strachu z výšky s našou školou parašutizmu. Naši inštruktori vás naučia lietať, budú vás sprevádzať voľným pádom v aerodynamickom tuneli. Neskôr si s nami môžete skočiť aj z lietadla! Pre viac info navštívte inthesky.sk

http://www.tornadopro.sk/
logo

Night Club U Alexa

nám. SNP 36/51, 960 01 Zvolen

Posedenie s priateľmi, skvelá zábava a výborná hudba. Vždy v stredu Oldies - tanečná hudba rokov 80 -tych a 90 -tych, dobre zásobený bar a fantastická hudba k tomu, Vám večer s láskami alebo priateľmi urobia nezabudnuteľným.

http://www.ualexa.sk
logo

Talenty Novej Európy

Bajkalská 5/C, 831 04 Bratislava

Máš aj ty svoj sen? Program je určený pre žiakov a študentov základných, stredných a tiež vysokých škôl s vynikajúcimi výsledkami na domácej či medzinárodnej scéne, ktorí majú jasnú predstavu o svojom ďalšom napredovaní.

http://www.tne.sk
logo

Vita Food School

Ševčenkova 6, 851 01 Bratislava - Petržalka

Pod značkou Vita Food School predstavujeme nový koncept kuchárskych kurzov, ktoré na Slovensku popularizujú tepelne neupravenú rastlinnú stravu, inak nazývanu aj rawfood.

http://www.vitafoodschool.sk