Filter

logo

ALBATROS BROKER, s.r.o.

Vážska 20, 821 07 Bratislava

Výživový doplnok OK!, znižuje alkohol, nežiaduce prejavy: bolesť hlavy, žalúdka, nadmerná konzumácia, alkohol, liehoviny, pivo, zápach z úst, oxidačný stres, imunitný systém, opica, poopičný stav.

http://okacko.sk
logo

AVEPHARMA, s.r.o.

Vajnorská 100, 831 04 Bratislava

Zastupovanie spoločností a outsourcing vo farmácii. Služby v oblasti registrácie produktov, skladovanie, logistika, fakturácia , marketing a pod.

http://avepharma.eu
logo

Bollo, s.r.o.

Medze 496/19, 031 05 Liptovský Mikuláš

Vložky a tampóny Genle Day nedráždia pokožku a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie. Sú vyrobené bez použitia chlóru a pH je neutrálne k pokožke. Jemný povrch je prispôsobený na každodenné použitie a zabezpečujú pohodlie nielen počas menštruačných dní. Naše vložky patria medzi jedinečné ekologické a organické produkty na trhu.

http://www.gentle-day.sk
logo

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

T.G. Masaryka 21, 914 51 Trenčianske Teplice

Poskytovanie komplexnej zdravotnej ambulantnej a kúpeľnej starostlivosti domácim pacientom a pacientom zo zahraničia a s ňou súvisiacich ubytovacích a stravovacích služieb. Zmodernizované kúpeľné zariadenia ponúkajú celoročne komplexnú kúpeľnú liečbu vysokej medicínskej úrovne pacientom zo Slovenska a zahraničia.

http://www.kupele-teplice.sk
logo

Ľubka - potraviny pre zdravie

Ulica Vladimíra Clementisa 7683/76, 917 01 Trnava

Začínate so zdravým životným štýlom? Rozhodli ste sa zmeniť stravovacie návyky? Sme vhodná alternatíva, ak máte zdravotný problém a hľadáte radu, ako sa správne stravovať.

http://www.lubka.info
logo

MEDTEC s.r.o.

Zakarpatská 19, 048 01 Rožňava

Výroba zdravotníckych a chirurgických prístrojov a zariadení. MBST - magneticko rezonančná terapia rastu bunkových jadier - najmodernejšia a najúčinnejšia terapeutická metóda

http://www.medtec.sk/
logo

Protein.sk

Pod lesom 1346, 059 71 Ľubica

Predaj doplnkov výživy: proteíny, gainery, aminokyseliny, kreatíny, anabolizátory, energizéry, spaľovače tukov, diétne prípravky, predtréningové pumpy, nápoje, tyčinky.

http://www.protein.sk
logo

Termálne kúpalisko Vincov les, s.r.o.

Vincov les 1900, 925 21 Sládkovicovo

Vonkajšie a vnútorné bazény s termálnou vodou, kongresové a informačné centrum, kemp.

http://vincovles.com